На головну

Про сайт

Сайт "У пошуках непідробності" присвячений перш за все творчості Джерома Девіда Селінджера, а також його життю. Створював я його з метою зібрати тут його твори та критичні роботи про нього. Так, щоб його творчість була представлена якнайповніше.

Щодо текстів, то тут виникає певна проблема з авторським правом (хоч його ніхто в нас не дотримується), тому пізніше я, можливо, приберу їх звідси. Зрештою, російські переклади знайти досить просто*, та й оригінали теж. Тому основною метою буде представлення критичних матеріалів, зокрема моїх власних поглядів на його творчість (хоч я й не зовсім спеціаліст).

Основну увагу я звертаю на художній світ його творів, характеристика персонажів, символіка, мотиви, а також на відображенні його власних поглядів та біографії у творах. І, звичайно, тут є коротка інформація про кожен його твір, бібліографія, біографія, кілька невеликих критичних статей українських та іноземних дослідників тощо.

Сайт вийшов не надто зручний, але на безкоштовних серверах зробити кращий навряд чи вдастся - .css тут не працює, а скрипти я не люблю. Ідеалом був би односторінковий .aspx сайт, де весь контент міститься у базі даних. Але щоб розмістити його в Неті треба гроші, яких у мене нема.

Далі збираюсь викласти усі тексти та критичні матеріали, які мені вдастся дістати, додати більше цікавої інформації (напр. про вбивство Леннона, чи про переслідування Джоді Фостер), детальніше охарактеризувати всі твори Селінджера, зробити більш повну бібліографію стосовно російських видань та рос./укр. критичних публікацій. Якщо вас ще щось цікавить то пишіть мені: aerius@ukr.net, або кажіть про це в Гостьовій.

  


* у Києві їх можна знайти в магазині "Буква" (вул. Л.Толстого 11/61; навпроти парку Шевченка, bookva.com.ua), на книжковому ринку (м. Петрівка, ліворуч від виходу) та в інших магазинах, вони постійно перевидаються. Електронні магазини: bambook.com; ozon.ru; bolero.ru та ін. 

 


Aerius 2003-2004


Сорта свеклы для урала