На головну   
...

Авторські права

Книги, видані на території СРСР до 1973 року

Книги, що видані на території СРСР до 1973 року включно є суспільним надбанням (public domain), тобто авторським правом не захищені (оскільки СРСР лише у 1973 приєднався до Всесвітньої конвенції про авторське право 1952 р.). Дозволяється їхнє вільне поширення і використання. Ці тексти ми, безперечно, дозволяємо копіювати з нашої бібліотеки, як для особистого використання, так і для інших електронних бібліотек. У останньому випадку необхідно лише залишити посилання на нашу бібліотеку ae-lib.org.ua, якщо текст був підготований нами, або на ту електронну бібліотеку, звідки ми його запозичили. Це є правилом хорошого тону і повагою до праці інших. Необхідно також залишати інформацію про автора, перекладача, джерело тексту. Значок © у текстах, що авторським правом не захищені, ставиться просто так.

Книги, видані на території СРСР та пострадянських країн після 1973 року

Ці книги захищені авторським правом: або правами автора, або перекладача, або обох. Ми розміщуємо їх виключно з навчальною метою, для потреб школярів, студентів, науковців і перекладачів. За категоричною вимогою власника авторських прав ці книги будуть прибрані з бібліотеки. Та ми сподіваємось на розуміння потреби у вільному доступі до україномовної перекладної літератури, оскільки ці книги виходили (виходять) малими накладами, і мало кому доступні. Окрім того, за проведеними дослідженнями, наявність текстів у вільному доступі в Інтернеті не зменшує обсяги продаж паперових книг (виключення становить лише масова комерційна література, яка в Україні практично не видається). 

В окремих випадках ми отримуємо дозвіл від перекладачів на розміщення їхніх перекладів, що вказується у тексті.

Оригінальні тексти, видані закордоном

Законодавство різних країн у цьому плані відрізняється. Суспільним надбанням є твори, чий автор (і перекладач, якщо це переклад) померли більш як 50 (70) років тому (70 років для України, Євросоюзу, Канади, Росії). Решта творів авторським правом захищені. У нашій бібліотеці вони викладаються виключно з навчальною метою, а також для потреб перекладачів і науковців.

Пропозиції та зауваження надсилайте на цю адресу е-пошти.


© Aerius, 2007


Заказать наклейки тут GCprint.ru