На головну

Православ'я: Електронна бібліотека

Україномовні переклади і оригінали православної літератури, патристики і богослов'я, Святого Письма і Святого Передання.

  КБ      
      Святе Письмо (Біблія) Старий Заповіт і Новий Заповіт (I-II ст.)
      Старий Заповіт  
 УЛЦ 3104  Старий Заповіт. Переклад Іларіона (Огієнка), митрополита Вінніпезького (1962) Переклад українського православного єпископа-емігранта. Див. також: Старий і Новий Заповіт в одному архіві (.zip; 1,5 МБ).
      Новий Заповіт  
УЛЦ 901 Новий Заповіт. Переклад Іларіона (Огієнка), митрополита Вінніпезького (1962) Переклад українського православного єпископа-емігранта. Див. також: Старий і Новий Заповіт в одному архіві (.zip; 1,5 МБ).
      Калліст (Уер), єпископ Діоклійський (Kallistos Ware, Bishop) (нар. 1934). Єпископ Калліст (Уер) народився у Великобританії, викладає в університеті Оксфорда і очолює там православну парафію. Є єпископом Фіатерської (Великобританської) єпархії Константинопольського Патріархату.
AeLib 548 Внутрішнє Царство. Переклад І. Волосевич та ін. (2003)
   - Дивна, але знайома: мій шлях до Православної церкви
   - "Іди радісно": Таїнство смерті й воскресіння
   - Православна практика покаяння
   - Богослов'я молитви
   - Відчуття подиву
   - "Моліться без перерви": ідеал постійної молитви у східному чернецтві
   - Мовчання у молитві: значення ісихії
   - Церковне сім'я: мучеництво як всесвітнє покликання
   - Духовний отець у Православ'ї
   - Юродивий у Христі як пророк і апостол
   - Час: в'язниця чи дорога до свободи?
   - Чи сміємо ми сподіватися, що усі спасуться?
   - Віктор Малахов. Уроки владики Калліста
 Збірка богословських статей, в яких цікаво та глибоко викладені основи православного вчення про Бога і людину: про шлях владики Калліста, англійця і англіканця, до Православ'я, про суть смерті, про покаяння, про молитву, про мучеництво, про духовного отця, про юродивих, про сутність часу, та про можливість надії на спасіння усіх.
 Академічно витримані, натхненні справжнім молитовним досвідом, твори Владики Калліста допоможуть читачеві отримати відповіді на протиріччя і шукання сучасного світу. Серед співзапитувачів та співрозмовників автора поруч із свв. Григорієм Ниським, Серафимом Саровським і Силуаном Афонським - Клайв Льюїс, Томас Еліот і Федір Достоєвський.

 

 

УЛЦ - Сайт Української Лютеранської Церкви (www.ukrlc.org).© AeLib, 2003-2018