На головну

Бібліографія

Жодна книгозбірка не обійдеться без бібліографії. Ми спробуємо зібрати тут різноманітні бібліографічні списки, перш за все - україномовних перекладів світової літератури. Це буде корисно як для нашої бібліотеки (щоб краще систематизувати її наповнення), так і для інших електронних (і звичайних) бібліотек, видавництв (нащо готувати нове видання, якщо можна перевидати існуюче), перекладачів (нащо перекладати те, що вже перекладено) і, звичайно, бібліографів.

  Кб      
      Україномовні переклади художньої літератури  
 AeLib http Перекладна література: 1979-1992 База даних бібліотеки ім. Вернадського. На жаль, бібліографія подана латиницею.
 AeLib 56 Серія "Бібліотека світової літератури". Уклав Дмитро Кузьменко (2007) Спроба часткової бібліографії серії, що видається з 2001 року у видавництві "Фоліо".
AeLib 7 Серія "Вершини світового письменства". Уклав Дмитро Кузьменко (2007) Бібліографія серії, що видавалась у видавництві "Дніпро" у 1970-1980-х роках.
      Україномовні переклади наукової літератури  
AeLib http Перекладна наукова література: 1979-1992 База даних бібліотеки ім. Вернадського. На жаль, бібліографія подана латиницею.
 

Див. також:

Стара бібліографія AeLib


© Aerius, 2003-2007


сюжеты http://suzheti.biz/